Szczotki SKIN EXPERIENCE

Skin experience to marka, która oferuje produkty w 100% ekologiczne, zgodne z najnowszymi EKO-trendami, a także co istotne wyprodukowane w całościw Polsce. Szczotki wykonane w całości z naturalnych tworzyw. Włókna – Tampico, szczecina, delikatne włosie koziny, końskie, a także z dzika. Oprawa z najwyższej jakości drewna bukowego. Każdy element, który tworzy szczotkę jest perfekcyjnie dopracowany. Nasze szczotki zamawiają klienci z całej Europy!

 

Jak prawidłowo szczotkować ciało ?

Szczotkowanie ciała na sucho za pomocą szczotek Skin Experience przynosi spektakularne efekty już od pierwszych dni stosowania! Naturalny peeling i oczyszczenie skóry, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie cellulitu i rozstępów, detoksykacja całego organizmu… te i wiele innych korzyści możesz uzyskać dzięki regularnemu szczotkowaniu ciała.

W zależności od kondycji skóry, partii ciała która szczotkujemy dobieramy odpowiedni nacisk, kąt ustawienia szczotki oraz szybkość ruchów. Warto wsłuchać się w potrzeby ciała i dostosować najlepszy dla niego dotyk. Początkowo skóra może być bardziej wrażliwa na bodziec drapania jaki daje szczotka, z czasem stanie się odporna a masaż będzie wyjątkowo przyjemnym rytuałem. Regularność i cierpliwość jest kluczem do sukcesu.

 

Idealna szczotka z miejscem na Twoje logo? Teraz to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie szczotkę spersonalizowaną. Będzie taka jak chcesz, aby wyglądała.