Szczotka do masażu i naturalnego peelingu twarzy na sucho wykonana ze szczeciny.

Doskonale nadaje się do masażu twarzy oraz szyi. Jest naturalnym peelingiem!

Masaż szczotką Skin experience to wyjątkowy rytuał, który nie tylko pobudzi układ limfatyczny oraz poprawi ukrwienie skóry twarzy oraz szyi, poprawiając krążenie, ale także ureguluje problemy z krążeniem i pozwoli uniknąć wielu problemów związanych ze zdrowiem. Pomoże wyeliminować np. zawroty głowy, migreny, nerwobóle, a także poprawi samopoczucie. Zestresowana skóra pozbędzie się nadmiernego napięcia mięśni.

Rytuał bardzo krótkiego masażu szczotką wykonywany 2-3 razy w tygodniu poprawia funkcyjność mięśni twarzy, zapobiega nadmiernej utracie tkanki tłuszczowej oraz jej niekorzystnej migracji. Jest to także zabieg odmładzający. Należy pamiętać, by nie generować zbyt dużego nacisku na skórę, który może powodować miejscowe podrażnienia. Pełny masaż powinien zajmować ok. 1-2 minuty.

Po peelingu szczotką Skin experience, oczyść skórę i użyj ulubionego kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Po peelingu każdy preparat będzie się wspaniałe wchłaniał! Korzyści jakie niesie ze sobą szczotkowanie twarzy:

  • poprawa krążenia
  • oczyszczenie skóry
  • poprawa jędrności skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • rozluźnienie napięcia mięśni twarzy
  • drenaż limfatyczny.

Jak szczotkować twarz:

Oczyść skórę, masuj twarz przy użyciu szczotki delikatnymi posuwistymi ruchami, kierując się w kierunku od środka twarzy, na zewnątrz. Idąc z dołu do góry. Szyję szczotkuj, kierując szczotkę od środka brody, po linii żuchwy na zewnątrz oraz pod uszami, w dół, w kierunku obojczyka.

Jak często wykonywać masaż szczotką Skin experience?

Szczotkowanie wykonuj maksymalnie 3-4 razy w tygodniu. Przy skórze wrażliwej – raz w tygodniu. Rytuał szczotkowania twarzy nie powinien przekraczać 1-2 min. Ważna jest systematyczność i powtarzalność ruchów.

Zabieg szczotkowania jest idealnym rytuałem dla przyszłych mam. Zobacz: nasz partner zamieścił na swojej stronie zabieg szczotkowania, wykorzystując szczotki marki skin experience https://www.studiopaula.pl/dla-kobiet/w-ciazy-i-mlodych-mam/zabiegi-na-cialo/

Szczotka przeznaczona do używania na sucho. W celu dezynfekcji należy spryskać samo włosie octaniseptem,  pozostawić do całkowitego wyschnięcia w pozycji pionowej. Szczotkę należy przechowywać w suchym środowisku. Przy regularnym stosowaniu szczotki pamiętaj aby wymienić ją na nową po okresie ok. 5-6 miesięcy. Szczotka wyprodukowana jest w Polsce. Składa się z litego bukowego drewna, naturalnego włosia z koziny. Opakowana jest w lnianą sakiewkę. Produkt jest rekomendowany dla kobiet, przyszłych mam, mężczyzn i dzieci.