Idealnie gładka skóra

Szczotkowanie ciała na sucho jest bardzo wygodnym zabiegiem, który można wykonać samodzielnie w domu. Poprawia kondycję skóry, a także zwalcza cellulit.
Od czego należy zacząć, aby później cieszyć się z efektów stosowania szczotki Skin experience?

 

Od wyboru odpowiedniej szczotki Skin experience. W ofercie, którą znajdziecie na stronie szczotkowanie.pl/oferta znajduje się kilkanaście produktów, które różnią się rodzajem włókien. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie szczotkę indywidualne – wystarczy się z nami skontaktować, a my pomożemy w odszukaniu właściwego stylu.

Szczotkowanie ciała na sucho to idealna propozycja dla pań, które są zapracowane, cenią domowe zacisze. To także świetny sposób, aby podtrzymywać efekty wybranych przez nas zabiegów na ciało w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych.

Zabieg szczotką Skin experience łączy w sobie klasyczny masaż oraz naturalny peeling, ponieważ usuwa martwy naskórek. Dzięki temu balsamy do ciała, które stosujemy, będą lepiej wchłaniane. Dodatkowo, wykonując zabieg, pobudzimy mikrokrążenie. W ten sposób zniwelujemy obrzęki i zredukujemy cellulit.

Kiedy należy spodziewać się efektów stosowania szczotki Skin experience?

To bardzo indywidualna sprawa. Zależy od predyspozycji organizmu oraz ogólnej kondycji skóry. Regularne szczotkowanie ciała na sucho przyniesie takie efekty:

  • skóra stanie się gładka, delikatna i jędrna,
  • zniknie wrażenie ciężkości nóg,
  • wyrówna się koloryt skóry,
  • zmniejszy się widoczność cellulitu,
  • ustąpią wrastające włoski,
  • Twoje ciało będzie zadbane, a Ty poczujesz się zrelaksowana

 To wszystko jest w zasięgu ręki. Warto jednak pamiętać o systematyczności.