Każda ma swoją nazwę

Skin experience to jedna wielka rodzina. Zaczęło się od dwóch produktów. Szczotki do ciała, a także dekoltu. W miarę zrozumienia potrzeb i rozmów z klientkami i klientami oferta Skin Experience rosła w siłę. Dziś na stronie szczotkowanie.pl można odnaleźć kilkanaście produktów, z których jesteśmy bardzo dumni.

Najbardziej cieszy nas zainteresowanie wśród świadomych konsumentów. Co więcej każdy rodzaj szczotki do ciała posiada imię! Brzmi trochę ekscentrycznie, ale taka jest właśnie właścicielka Skin experience. Wszystko robi z pasją i przywiązuje się do każdego osobistego odkrycia.

Mamy więc Bali, Jamajkę, Flores, Bioko, Arubę, Sumatra, Timor, Maui. Czy nazwy te są Wam znane? Nie są przypadkowe. Należy pamiętać, że tradycja szczotkowania ciała na sucho sięga Dalekiego Wschodu, a egzotyczne imiona to ukłon w stronę sędziwych i sprawdzonych sposobów na idealną skórę. Nazwy te przywodzą także na myśl ekologię, styl Zero Waste. Szczotki do ciała Skin experience takie właśnie są – klasą samą w sobie! Zapraszamy na www.szczotkowanie.pl